تماس برای تعیین وقت مشاوره: ۸۸۰۳۷۸۶۳ - ۸۸۶۱۹۳۱۰ - ۰۲۱

Medical Study

مرجع تحصیل علوم پزشکی در خارج از کشور

دانشگاههای اوکراین از لیست مورد تأیید وزارت بهداشت خارج شد


اخبار
۱۳۹۷/تیر/۰۹ تعداد بازدید: 989

وزارت بهداشت در تبصره ای جدید درباره اعتبار دانشگاه اوکراین در رشته پزشکی اعلام کرد: دانشگاه های کشور اوکراین در لیست جدید دانشگاه‌های مورد تائید در سال ۲۰۱۸-۲۰۱۹ میلادی وزارت بهداشت نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، براساس اعلام سازمان امور دانشجویان وزارت علوم؛ وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در تبصره ای جدید به نماینده علمی جمهوری اسلامی ایران در روسیه، روسیه سفید، اکراین و آسیای میانه اعلام کرد:

با توجه به درخواست دانشجویان شاغل به تحصیل در رشته پزشکی در دانشگاه‌های اوکراین مبنی بر اعتبار دانشگاه‌های مذکور اعلام می شود، با توجه به اعلام لیست جدید دانشگاه‌های مورد تائید در سال ۲۰۱۸-۲۰۱۹ میلادی و دانشگاه‌های کشور اوکراین در لیست مذکور وجود ندارد.

مدارک افرادی که در سال تحصیلی ۲۰۱۷-۲۰۱۸ میلادی سابقه پذیرش و تحصیل در کالج دانشگاه‌های مورد تائید موجود در لیست مربوطه را داشته و در سال تحصیلی ۲۰۱۸-۲۰۱۹میلادی (سپتامبر۲۰۱۸) بدون وقفه تحصیلی وارد کورس اصلی در همان دانشگاه شده اند طبق ضوابط قابل ارزشیابی است.

در غیر این صورت با توجه به خروج دانشگاه مذکور از لیست دانشگاههای معتبر، امکان ارزشیابی مدرک میسر نیست. ضمنا با توجه به اعلام اعتبار دانشگاه Novosibirsk و اعلام دانشجویان متقاضی تحصیل در آن دانشگاه مبنی بر ارائه کورس های تحصیلی فقط به زبان انگلیسی به دانشجویان بین المللی خواهشمند است مراتب بررسی و نتیجه در اسرع وقت به این مرکز اعلام شود.

سوالات کاربران

سوال خود را در این قسمت بپرسید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *